JAK PRZYGOTOWAĆ IDEALNE URODZINY?

1600x960-s-1-1000x600.jpg

Pamiętam stres towarzyszący pierwszej imprezie urodzinowej dla dziecka, jaką przyszło mi zorganizować. Z jednej strony doskonale wiedziałam, że mały berbeć Teo i tak nie będzie nic pamiętać, z drugiej czułam nieustanną presję rzeczywistości, w której każda sekunda, każdego wydarzenia jest nagrywana i fotografowana. Jednym słowem wpadka zostanie utrwalona na zawsze.

Jednak to pierwsze, i wszystkie zresztą kolejne, doświadczenia urodzinowe, sprawiły, że zrozumiałam, iż czegoś takiego jak urodziny idealne nie ma, i nigdy nie będzie, podobnie jak nie ma idealnych matek, dzieci, jednorożców ani garnków złota na końcu tęczy. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ jest to dobra podstawa wszelkich dalszych planów przyjęciowych. Ostatecznie jeśli się okaże, że tort był może i piękny, ale niejadalny, zamówiony klaun wystraszył nie tylko dzieci, ale także i dorosłych, albo połowa gości rozchorowała się tuż przed imprezą i przyszło Ci tłumaczyć maluchowi, dlaczego dostał tylko jeden prezent – będziesz spokojna, bo będziesz wiedziała, że tak po prostu zazwyczaj jest.

Mając tę wiedzę, warto jednak postarać się przygotować maksymalnie na to, co może nas czekać. Poniżej przedstawiam, więc krótki (nie)poradnik urodzinowy w punktach.

Czytaj cały tekst na Akademii 5.10.15: Jak przygotować idealne urodziny dla dziecka?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s